Hakkımızda

Pufiqa’ya hoş geldiniz.

Aralık 2019 tarihinde hizmete aldığımız organik tabanlı dijital tekstil baskı sistemimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 2021’da hayatına başlayan “Pufiqa” markamız ise “Tüm aile üyeleri için kişiselleştirilebilir tasarımlar” mottosuyla ilerleyişini sürdürüyor.

Pandemi süreciyle ciddiyeti artan “Sağlıklı ve organik giyim” konusu, Pufiqa’nın en çok odaklandığı noktadır. Beğenilerinize sunduğumuz tüm ürünlerimizin 1. sınıf %100 yerli pamukla Türkiye’de üretildiğini gururla belirtmek isteriz. Pufiqa Bebek Tulum, zıbın ve hastane setlerimiz, yumuşacık dokulara sahip uzun lifli saf pamukla imal edilmektedir. Çocuk ve yetişkin ürünlerimiz ise uluslararası organik tekstil sertifikası GOTS belgesine sahiptir. Pufiqa’da maliyet odaklı, hijyen ve üretim şartları belli olmayan, uzak doğu ve Çin’den ithal edilen ürünlere yer vermiyoruz.

Baskılarımız kendi atölyemizde, Japon Brother markasının yüksek teknolojili DTG sistemi ile yapılmaktadır. Kumaş üzerine uygulanan su bazlı organik boyalarımız uluslararası OEKO-TEX belgesine sahiptir. Hava geçirgenliği yüksektir, bebeklere ve cilt hassasiyeti olan yetişkinlere zarar vermez.

Pufiqa’da beğendiğiniz ürün, siparişiniz doğrultusunda üretilir ve en geç 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Daha fazla bilgi için bize, 0212 924 1629 veya mail@pufiqa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.